onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Головна

Участь працівників ЦПРПП у Всеукраїнському презентаційному семінарі

p1hs2oat9664fo3315lcui81diicУкраїнським інститутом розвитку освіти, спільно з Європейським Центром імені Вергеланда (Осло) розроблено онлайн-курс «Центри в центрі» для директорів, консультантів і психологів центрів професійного розвитку педагогічних працівників. Актуальність розробленого курсу визначається функціями центрів професійного розвитку педагогічних працівників, що нині впроваджують нові вектори підтримки та супроводу педагогів у їхньому професійному зростанні.

Детальніше...

Випускники-2024 – майбутні творці України-незламної і зеленої!

p1hrr0acrc14u21pqq8cq1np4j4l1eНапередодні Дня довкілля, за ініціативи відділу освіти Гайсинської міської ради, випускники міських шкіл Гайсинської громади долучилися до Загальнонаціональної акції єднання та віри «Випускник-2024 року для майбутніх поколінь».

Учасники акції: випускники 2024 року разом з начальником відділу освіти Валентиною Шрамко, зі своїми педагогами- наставниками  висаджували дерева, які через роки будуть нагадувати майбутнім поколінням, якою сильною була віра в нашу Державу. Нова висаджена алея-це своєрідний символ незламної віри та єдності поколінь.

Кожне нове дерево не тільки рятує світ, а й наближає Україну до Перемоги!

Детальніше...

Семінар-практикум вихователів старших груп ЗДО

p1hrqu50u71851omd1pu8k9vi5u918 квітня 2024 року на базі ЗДО №5 «Факел» (директор Павленко К.Г., вихователь-методист Швець О.Б.) відбулось засідання вихователів старших груп. Педагоги мали можливість опрацювати актуальну тему «Художньо-мовленнєва компетентність дітей дошкільного віку».

Художньо – мовленнєва діяльність є одним з найулюбленіших способів самовираження дітей дошкільного віку. Вона відбувається в організаційних формах або за ініціативою дітей поза спеціальними заняттями.

Детальніше...

Психологія страхів та шляхи їх подолання

p1hrgpn9h919un1imhn2i1mcim7mf«Страх - це емоція!

Зроби перший крок і ти зрозумієш,

що це не так страшно»

(римський філософ Сенека)

Дитинство – це важливий етап у житті людини, впродовж якого активно формується особистість, що нерідко супроводжується наявністю дитячих страхів.

Кожній людині властиво чогось боятися, а дитині тим паче. Адже його оточує необізнаний, великий, дивний світ.Інколи, дитину може налякати те, що дорослому може здаватися дрібницею. Тому мета батьків і педагогів, і психологів вчасно помітити та допомогти.

Детальніше...

Підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня

p1hqumgd1d1g021c6kdpn1p3m1001405 квітня 2024 року, під головуванням начальника відділу освіти Гайсинської міської ради Валентини Шрамко, відбулося заключне засідання атестаційної комісії ІІ рівня з атестації керівних кадрів та педагогічних працівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, комунальних установ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників та «Інклюзивно-ресурсний центр».

Детальніше...