onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Семінар керівників ЗЗСО у Карбівці

Семінар керівників ЗЗСО у Карбівці

Черговий семінар керівників закладів загальної середньої освітиз питань організації ефективного управління процесом підготовки учнів до ДПА та ЗНО за темою «Від ЗНО 2018 р. до ЗНО 2019 р.» управління освіти, фізичної культури та спорту спільно з районним методичний кабінетом провели 24 квітня 2019 року на базі СЗШ І-ІІІ ступенів с. Карбівка (директор П.Г. Семенець, заступник Г.М. Ялинич).

Питання заплановані до розгляду на семінарі стали логічним продовженням роботи, яка проводиться в школах району по виконанню заходів управління освіти з питань забезпечення результативної підготовки учнів до складання ДПА та ЗНО 2019 року.

Презентаційний та науково-теоретичний блоки семінару були представлені змістовною візитівкою учнів школи , яка висвітлювала різнобічну роботу учнівського та педагогічного колективів. Методична тема семінару була ґрунтовно висвітлена у презентаційному виступі керівника ЗЗСО Семенця П.Г.

Практичний блок семінару висвітлив систему діяльності адміністрації та педагогічного колективу у вирішенні питань означеної теми семінару. Про те, як педагоги СЗШ с.Карбівка проводять роботу по підготовці учнів до ЗНО та ДПА на практиці, учасники семінару змогли пересвідчитися відвідавши другий та третій уроки за шкільним розкладом в І-ХІ класах у вчителів Посвістак В.Л., Крамаренко Т.М., Мукоїд Н.І., Суржик Т.Г., Короленко А.В., Короленко Н.В., Гуцалової С.А., Буги О.В., Телійчук Т.С., Рахлянської Т.О. Усі відвідані уроки були проаналізовані. За наслідками теоретичної і практичної частин семінару було проведено засідання «круглого столу», у ході якого виступили керівники та спікери сформованих груп, проведено ділову дискусію, обмін думками та досвідом по роботі над сформованим на попередніх семінарах Алгоритмом успішної підготовки випускників Гайсинщини до ДПА та ЗНО.

Керівники закладів загальної середньої освіти Гайсинщини відмітили високий організаційний та науково-методичний рівень проведеного семінару, змістовну роботу адміністрації школи, усього педагогічного колективу, його співпраці з батьками у питаннях підготовки учнів до ДПА та ЗНО.Гарні враження на учасників семінару справили дисципліновані, організовані, працьовиті, виховані учні СЗШ І-ІІІ ступенів с. Карбівка. На завершення семінару вони разом зі своїми педагогами - наставниками запросили керівників на загальношкільне свято «Великоднє диво».

Семінар завершили вітаннями від начальника управління освіти, фізичної культури та спорту В.М. Шрамко із Великодніми святами, щирими побажаннями один одному здоров’я, щастя, удачі, успіхів, а головне Миру в нашій домівці – рідній Україні.

заставнавуапкйп

цуа