onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Минули бурі стоголосі...

Минули бурі стоголосі...

Напередодні відзначення 70 річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70 річниці завершення Другої світової війни у школах Гайсинщини проходять зустрічі учнів із свідками та учасниками тих подій.

    У СЗШ І-ІІІ ст. с. Кузьминці (директор Волошанюк С.Г.) відбулася така зустріч молодших школярів з ветераном війни Ужвою Василем Арсентійовичем, для якого шлях до перемоги був довгим і важким: Румунія, Югославія, Венгрія, Болгарія... За мужність, відвагу та бойові заслуги нагороджений орденами та медалями. Сивочолий дідусь не стримував сліз, згадуючи ті важкі дні і ночі. Понад 70 років пройшло з того часу. Для історії - це зовсім небагато, а для людини - майже все життя.

Учні 8-А і 8-Б класів НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей м. Гайсин(директор Скрипник Р.Ф.) зустрілися із ветераном війни – Ісаєвим Віктором Івановичем, який розповів учням про перебіг воєнних подій. Батько Віктора Івановича – офіцер-прикордонник, безпосередній учасник бойових дій. Восьмикласники із задоволенням прослухали розповідь ветерана, подякували йому і подарували квіти.