onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Нарада з керівниками закладів загальної середньої та позашкільної освіти

Нарада з керівниками закладів загальної середньої та позашкільної освіти

10 січня 2018 рокув залі засідань районного методичного кабінету, під керівництвом начальника управління освіти, фізичної культури та спорту районної державної адміністрації  В.М. Шрамко, відбулася чергова нарада директорів освітянських установ району. На нараді були присутні керівники закладів загальної середньої та позашкільної освіти району, працівники управління освіти, фізичної культури та спорту, районного методичного кабінету та районної організації профспілки працівників освіти.

Відповідно до робочої програми наради начальник управління освіти, фізичної культури та спорту В.М. Шрамко акцентувала увагу керівників навчальних закладів на окремих питаннях закінчення  І семестру 2017-2018 навчального року, організації роботи освітніх установ у канікулярний період, особливостях фінансування шкіл та позашкільних закладів у 2018 році. Валентина Миколаївна ознайомила присутніх із рішенням колегії Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації від 26.12.2018р., матеріалами обласної наради начальників відділів (управлінь) освіти.

Хід підготовчої роботи з питань проведення у 2018 зовнішнього незалежного оцінювання та стан виконання заходів щодо покращення результатів ЗНО випускниками шкіл 2018 року проаналізувала у своєму виступі   заступник начальника управління освіти, фізичної культури та спорту А.В. Нестерук. Альона Віталіївна також ознайомила керівників з нормативними документами та порядком здійснення ліцензування закладів освіти.

Завідувач РМК В.П. Сич інформував керівників про хід виконання Плану заходів із запровадження Концепції «Нова українська школа», організацію тренінгів з учителями майбутніх 1-х класів, завершення І туру фахового конкурсу «Учитель року 2018», проведення ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» та ознайомив присутніх із планом–графіком проходження курсів керівними та педагогічними кадрами у КВНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» на 2018 рік.

Про роботу керівників шкіл та позашкільних закладів з питань організації цивільного захисту учасників освітнього процесу, дотримання правил попередження травматизму, виконання вимог охорони праці та пожежної безпеки інформував методист РМК В.М. Подчос.

Методист РМК В.В. Ревкач виступаючи перед керівниками шкіл та позашкільних закладів проаналізувала стан злочинності серед неповнолітніх за 2017 р., інформувала про шляхи реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право», про заходи щодо відзначення 80-річчя від дня народження В.С. Стуса та про підготовку до проведення районних конкурсів «Проліски надії – 2018» та «Зіркова мрія».

Керівник районної психологічної служби Л.П. Крук презентувала учасникам наради результати проведеного дослідження з питань вивчення поінформованості відношення молоді до вживання наркотичних засобів, алкогольних напоїв та тютюнопаління».

На необхідності внесення змін до Колективних договорів учасникам наради наголосила голова районної освітянської профспілки В.І. Оріховська.

Підсумки наради підбила начальник управління освіти, фізичної культури та спорту В.М. Шрамко, вона сформувала конкретні доручення керівникам шкіл з питань розглянутих на нараді.

IMG-d9520bbb5ed62a134f5846ead6c9b820-V

IMG 20180110 104355