onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Змаганнями відсвяткували 2018 рік орієнтувальники Гайсинщини

Змаганнями відсвяткували 2018 рік орієнтувальники Гайсинщини

04-05 січня 2018 року в с. Гранів   орієнтувальники Гайсинського району вийшли на перші в новому році змагання – Новорічно-різдвяні старти, що пройшли в с. Гранів, Гайсинського району.   Юним спортсменам було запропоновано чотири дистанції: суперспринт у приміщенні, спринт по центральній частині Гранова, лабіринт та середня у лісовому масиві Вербич.

У змаганнях брали участь представники СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів, СЗШ І-ІІ ст. с. Грузьке, НВК: Гайсинська СЗШ-інтернат І-ІІІ ст. – гімназія , а також   гості, команда клубу «Восход» із м. Вінниця під керівництвом заслуженого тренера України Пронтішевої Л. П.

На цих змаганнях вперше   було випробувано електронну систему відмітки IbuttonSport, кошти на яку виділило управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської РДА,  так що результати кожної дистанції були підведені точно і швидко. А ще кожен спортсмен зміг проаналізувати проходження дистанції, швидкість, помилки, завдяки сплітам – роздруківці проходження етапів дистанції.

Чемпіонами змагань стали :

Машкова   Вікторія (СЗШ І-ІІІ ст. с.Гранів) – І місце на дистанції суперспринт, І місце на дистанції Лабіринт

Машков Олександр (СЗШ І-ІІІ ст. с.Гранів) - І місце на середній дистанції

Островська Надія (СЗШ І-ІІІ ст. с.Гранів) – І місце на дистанції суперспринт, І місце на середній дистанції,

Совенко Анна (СЗШ І-ІІІ ст. с.Гранів)– І місце на дистанції спринт,

Совенко Олег (СЗШ І-ІІІ ст. с.Гранів) - І місце на дистанції суперспринт, І місце на дистанції спринт,

Рискальчук Дмитро (СЗШ І-ІІІ ст. с.Гранів) - І місце на середній дистанції, І місце на дистанції Лабіринт

Сорокопуд Максим (СЗШ І-ІІІ ст. с.Гранів) – І місце на дистанції суперспринт,

Нікітішин Тарас (СЗШ І-ІІ ст. с.Грузьке) –І місце на дистанції спринт,

Кобзін Дмитро (НВК: Гайсинська СЗШ-інтернат І-ІІІ ст. – гімназія) –І місце на середній дистанції.

Всі призери змагань отримали грамоти.

Також на цих змаганнях було нагороджено грамотами і медалями переможців районного рейтингу спортсменів-орієнтувальників за підсумками 2017 року. Ними стали:

Машкова Вікторія (СЗШ І-ІІІ ступенів с. Гранів) – І місце,

Войтюк Василь (СЗШ І-ІІ ступенів с. Грузьке) – ІІ місце

Войтюк Роман (СЗШ І-ІІ ступенів с. Грузьке) – ІІІ місце.

Всього в районному рейтингу - 2017 було 203 учасники. Ці   змагання були проведені наставниками юних орієнтувальників Охріменком Ю. М. (СЗШ І-ІІ ст. с. Грузьке), Уманець Н. Г. (СЗ І-ІІІ ст. с. Гранів) та студентом НУ ім. Т. Г. Шевченка, випускником Гранівської школи Рискальчуком Дмитром.

IMAG7063

IMAG7000