onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — «Учитель року - 2018»

«Учитель року - 2018»

Сучасна освіта вимагає від педагога Нової української школи креативного, інноваційного підходу до навчання підростаючого покоління, впровадження передових освітніх технологій, постійного пошуку на творчому шляху самовдосконалення.

З метою виявлення творчих, ініціативних педагогів, які активно впроваджують такі технології, вивчення та поширення перспективного педагогічного досвіду в районі було проведено І тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» у номінаціях «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура».

В очному етапі конкурсу взяли участь 9 педагогів: Круц Наталія Анатоліївна – учитель німецької мови НВК:Гайсинська СЗШ-інтернат І-ІІІ ступенів – гімназія, Салій Леся Ігорівна – учитель німецької мови НВК:СЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей м.Гайсин, Зінченко Олена Валеріївна – учитель фізвиховання НВК:СЗШ І-ІІІ ступенів – ліцей м.Гайсин, Немировська Наталія Вікторівна – учитель української мови та літератури СЗШ І-ІІІ ступенів №4 м.Гайсин, Стародуб Оксана Василівна – учитель фізвиховання СЗШ І-ІІІ ступенів №4 м.Гайсин, Утямишева Олена Андріївна – учитель фізики СЗШ І-ІІІ ступенів №4 м.Гайсин, Бабак Олена Миколаївна – учитель фізики СЗШ І-ІІІ ступенів с.Бубнівка, Шевчук Надія Зіновіївна– учитель української мови та літератури СЗШ І-ІІІ ступенів с.Гранів, Чайнюк Лариса Сергіївна – учитель української мови та літератури СЗШ І-ІІІ ступенів с.Гранів.

Конкурсанти пройшли тестування з педагогіки та психології, виконали фахову контрольну роботу, презентували досвід роботи, підготували навчальні проекти, методичні матеріали та відеорезюме. У ході показових уроків педагоги продемонстрували високий рівень фахової підготовки, володіння інформаційно-комунікаційними технологіями, вміння налагодити співпрацю з учасниками освітнього процесу.

Перемогу у І (районному) турі всеукраїнського конкурсу «Вчитель року - 2018» здобули вчителі:

-        Салій Л.І. у номінації «Німецька мова»;

-        Утямишева О.А. у номінації «Фізика»;

-        Немировська Н.В. у номінації «Українська мова та література».

Переможці отримали дипломи управління освіти, фізичної культури та спорту, пам’ятні подарунки від районної організації профспілки працівників освіти, їх рекомендовано до участі в ІІ (обласному) турі конкурсу.

У світі, що вирує подіями, вчитель повинен віднайти насамперед самого себе, набратися сил, відваги, мудрості і бути впевненим, що він потрібен дітям. Тож бажаємо кожному з учасників конкурсу  внутрішньої свободи, творчого зростання та душевної гармонії! А ще перемоги в наступних етапах конкурсу….

Заставwrhasfheraна