onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Районні змагання з волейболу (дівчата)

Районні змагання з волейболу (дівчата)

В спортивному залі ДЮСШ пройшли фінальні змагання з волейболу серед дівчат за програмою Спартакіади школярів Гайсинського району.

Серед дівчат шкіл м. Гайсин перемогу здобула команда НВК: СЗШ – інтернат І-ІІІ ст. – гімназія. Друге місце вибороли волейболістки НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей, а на третьому – спортсменко СЗШ №2.

Дівчата сільських СЗШ І-ІІІ ст. попередні ігри проводили по підгрупах, а потім грали стикові ігри за призові місця. В фінальній грі зустрічались команди шкіл з Харпачки та Куни. В напруженій боротьбі перемогла команда СЗШ І-ІІІ ст. с. Куна, яка й зайняла перше місце. Друге місце посіла команда СЗШ І-ІІІ ст. с. Харпачка, а третє – СЗШ І-ІІІ ст. с. Степашки.