onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Зональні змагання з волейболу

Зональні змагання з волейболу

6 грудня в спортивному залі Гайсинської ДЮСШ пройшли зональні змагання з волейболу серед дівчат за програмою Спартакіади учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вінницької області. Учасниками змагань були команди Гайсинського, Іллінецького, Липовецького, Оратівського районів та міста Ладижин.

Після попередніх ігор відбулася фінальна гра, в якій зустрілись волейболістки Оратівського та Гайсинського районів. В першій партії оратівські дівчата вийшли в рахунку вперед, але після двох хвилинних перерв гайсинчанки переломили хід гри і виграли партію з рахунком 25:20. Друга партія проходила в рівній боротьбі, але в кінці гри наші спортсменки відірвались в рахунку і виграли партію з рахунком 25:17 і загалом гру – 2:0.

Фінальні ігри, в яких гайсинські волейболістки будуть боротися за призові місця, пройдуть у квітні 2018 року в м. Вінниця.