onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Семінар вчителів фізичної культури на базі НВК: СЗШ І-ІІІ ст.- гімназія м. Гайсин

6 жовтня на базі НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – гімназія м. Гайсин відбувся семінар вчителів фізичної культури.

Директор школи С.М. Гридзь розповів про історію та традиції школи. Присутні переглянули візитку школи.

Учасники семінару відвідали два уроки фізкультури. Урок за темою «Гімнастика» з учнями 4-го класу в спортивній залі школи провела вчителька Л.О. Бойко, а вчитель Горбатюк М.П. проводив з учнями 11-го класу за темою «Футбол» на недавно відкритому майданчику зі штучним покриттям. Учні продемонстрували гарні навички та добру фізичну підготовку, отримані на попередніх уроках. Під час обговорення колеги високо оцінили методичний рівень проведення уроків.

Під час нарадчої частини семінару вчителі фізичної культури обговорили хід районної Спартакіади школярів, участь представників району в обласній Спартакіаді педагогічних працівників, проведення Олімпійського тижня та Фестивалю ранкової зарядки, участь в Спартакіаді учнів загальноосвітніх навчальних закладів Вінницької області 2017-2018 навчального року.