onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Спартакіада школярів з футболу

Спартакіада школярів з футболу

Змагання Спартакіади школярів Гайсинського району 2017-2018 навчального року сільські школи розпочали з футболу.

Хлопці СЗШ І-ІІ ст. ігри з міні-футболу проводили на новому майданчику зі штучним покриттям стадіону «Дружба». Після групових ігор в фінал вийшли команди сіл Грузьке, Гунча, Лад-Хутори та Митків. За результатами фінальних ігор за коловою системою місця розподілились так: І місце – СЗШ І-ІІ ст. с. Грузьке (вчитель Охріменко Ю.М.), ІІ місце – СЗШ І-ІІ ст. с. Лад-Хутори (Алєксєєнко Д.В.), ІІІ місце – СЗШ І-ІІ ст. с. Гунча (Хоменко С.Г.).

Змагання з малого футболу серед хлопців СЗШ І-ІІІ ст. проходили в 4-х зонах на стадіоні заводу «Бета». Переможці зональних змагань розіграли призові місця. Фінальні ігри проходили в напруженій боротьбі. В грі за третє місце школярі з Михайлівки (вчитель Драч М.В.) переграли своїх суперників з Бондурів (Марченко Д.С.). Переможцями турніру Спартакіади стали футболісти СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів (вчитель Дудіч В.М.), які на останніх хвилинах вирвали перемогу в команди СЗШ І-ІІІ ст. с. Бубнівка (представник команди – директор школи Кондратюк М.В.).