onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Педагогічна конференція освітян району

Педагогічна конференція освітян району

Традиційно кожен новий навчальний рік починається серпневими конференціями педагогічних працівників, які підводять підсумки роботи попереднього навчального року,  визначають  стратегічні пріоритети розвитку освіти району, шляхи їх реалізації, скеровують педагогічну спільноту до реалізації ціннісних пріоритетів особистості, суспільства, регіону.

Серпнева конференція освітян Гайсинщини – це щорічна зустріч педагогів району, яка в урочистій формі підсумовує пророблену роботу за минулий і окреслює завдання на новий навчальний рік, цьогоріч вона була проведена 30 серпня у формі розширеного засідання колегії управління освіти, фізичної культури та спорту. Учасників та гостей конференції вітав ошатно прибраний районний Будинок культури з усім необхідним обладнанням для створення плідної атмосфери співпраці і взаєморозуміння.

На конференцію прибули 495 педагогів, які преставляли всі освітні установи району, серед запрошених представники громадськості, батьківських комітетів, спонсори та меценати. В роботі колегії взяли участь та виступили перед присутніми:

голова Гайсинської районної державної адміністрації Уткін Владислав Анатолійович;

голова Гайсинської районної ради Боровий Григорій Іванович;

голова районної організації профспілки працівників освіти Оріховська Валентина Іванівна.

Колегія розпочалась традиційним вітанням молодих спеціалістів, які пов’язали свою педагогічну долю із Гайсинщиною, напутнім словом учителя іноземних мов НВК:СЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія м. Гайсин, переможця районного конкурсу молодих учителів «Надія-2017» Милого Сергія Олександровича та вшануванням  керівника педагогічного колективу СЗШ с. Нараївка Жука Дмитра Васильовича, який багато років працював на освітянській ниві району і виходить на заслужений відпочинок.

На порядку денному розглядалися питання: про підсумки 2016-2017 навчального року та завдання на 2017-2018 навчальний рік; про відзначення досягнень педагогічних працівників, навчальних закладів району за 2016-2017 навчальний рік.

Детальний, обгрунтований аналіз досягнень освітянської галузі за 2016-2017 навчальний рік, чіткі завдання по організації роботи педагогів на 2017-2018 н.р. були викладені в доповіді начальника управління освіти, фізичної культури та спорту Шрамко Валентини Миколаївни та співдоповіді завідувача районного методичного кабінету Сича Віталія Петровича. Виступи доповідачів супроводжувались змістовними електронними презентаціями, які наочно, у вигляді переконливих схем, діаграм, таблиць, фотографій допомогли зацікавити учасників конференції змістом доповіді.

Цікавим для слухачів були і виступи Сташко Інни Василівни - директора СЗШ №4 м. Гайсина та Петренко Оксани Анатоліївни – учителя початкових класів СЗШ І-ІІІ ступенів с. Чечелівка, переможця Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2017» у номінації «Початкові класи».

Яскравим завершенням розширеного засідання колегії стало урочисте нагородження:

-за сумлінну, творчу та результативну працю, вагомий особистий внесок у розбудову освіти Гайсинщини Почесною грамотою Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації нагороджено Уткіна Владислава Анатолійовича;

- за результативну працю, вагомий особистий внесок у розбудову української державності та з нагоди 26-ї річниці незалежності України Почесною грамотою Гайсинської районної державної адміністрації та Гайсинської районної ради відзначено Вдовцову Тетяну Андріївну;

- за активне впровадження сучасних інноваційних методик, творчі підходи до організації методичної роботи районною методичною премією ім. В.Г. Школьник відзначено роботу ветерана педагогічної праці Саморухи Віри Іванівни та вчителя початкових класів СЗШ І-ІІІ ступенів с. Чечелівка, переможця Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2017» у номінації «Початкові класи» Петренко Оксани Анатоліївни.

За підсумками атестації 2016-2017 навчального року 17 педагогам були вручені Почесні грамоти Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації. Освітні установи, які перемогли в обласному конкурсі проектів розвитку громад отримали відповідні сертифікати. Ювілейна медаль із нагоди 100-річчя створення профспілки освітян Вінничини була вручена учителю фізичної культури СЗШ с.Карбівка Луценку Василю Михайловичу.

Під час розширеного засідання колегії педагогічні працівники сформували ряд завдань, виконання яких забезпечить стале функціонування та розвиток освіти Гайсинщини на 2017-2018 навчальний рік, ці завдання сформульовані у вигляді проекту рішення, який розміщений на сайті управління освіти, фізичної культури та спорту (розділ: «Нормативні документи та рекомендації») для обговорення в педагогічних колективах дошкільних, середніх загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.