onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Нарада з керівниками шкіл та позашкільних закладів

Нарада з керівниками шкіл та позашкільних закладів

    21 червня 2017 рокуна базі районного методичного кабіінету, під керівництвом начальника управління освіти, фізичної культури та спорту районної державної адміністрації В.М. Шрамко, відбулася чергова нарада директорів освітянських установ  району, на якій були присутні керівники загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, працівники управління освіти, фізичної культури та спорту, районного методичного кабінету, районної організації профспілки працівників освіти.

    Відповідно до робочої програми наради заступник начальника управління освіти, фізичної культури та спорту А.В. Нестерук  акцентувала увагу керівників навчальних закладів на питаннях завершення 2016-2017 н.р., структури та навчальних планів 2017-2018 н.р., презентувала попередні результати складання ДПА та ЗНО випускниками шкіл ІІІ ступеня.

     Про окремі питання впровадження інклюзивної освіти, навчання дітей з особливими освітніми потребами, видачі документів про освіту випускникам 2016-2017 н.р., а також про попередні підсумки роботи пришкільних оздоровчих таборів та організацію оздоровчої кампанії «Літо - 2017» доповів старший інспектор відділу реалізації державної політики в галузі освіти Я.В. Левандовський.

Роботу з питань обговорення проектів навчальних програм для старшої школи та підсумки моніторингу стану викладання та рівня знань з англійської мови проаналізував завідувач РМК В.П. Сич. У своєму виступі Віталій Петрович також інформував про підготовку до районної серпневої педагогічної конференції та виїзного семінару керівників шкіл на Хмельниччину.

 Про підготовку приміщень освітніх установ до початку нового навчального року у своєму виступі говорив методист РМК В.М. Подчос, який також наголосив на необхідності організації заходів протипожежної безпеки утримання навчальних приміщень, дотримання вимог нормативних документів з охорони праці під час виконання ремонтних робіт в освітніх установах

      Про окремі питання пенсійного забезпечення, захисту прав та соціальних гарантій педагогів учасників наради інформувала голова районної організації профспілки працівників освіти В.І. Оріховська.

    Підводячи підсумки проведеної наради, начальник управління освіти, фізичної культури та спорту В.М. Шрамко наголосила на важливості обговорених питань та персональній відповідальності керівників шкіл та позашкільних закладів за їх виконання. У своєму виступі Валентина Миколаївна ознайомила керівників навчальних закладів з матеріалами досвіду роботи кращих закладів Тернопільщини, які були презентовані на міжрегіональному виїзному семінарі – учасником якого вона була, проаналізувала роботу керівників з питань звітування за 2016-2017 рік, інформувала про підготовку районного свята «На порозі юності».

IMG 20170621 085858

IMG 20170621 085919

IMG 20170621 090139

IMG 20170621 094059

IMG 20170621 095811