onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Методичне об'єднання вчителів інформатики

Методичне об'єднання вчителів інформатики

Відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту на ІІ квартал 2017 року на базі НВК: Гайсинська СЗШ-інтернат І-ІІІ ст.-гімназіявідбулося засідання методичного об’єднання вчителів інформатики з метою обговорення нових підручників для учнів 9 класу.

Перед присутніми виступив методист РМК Подчос В.М., який наголосив на відповідальному ставленні до вибору нового підручника з інформатики для учнів 9 класу, налаштував учасників на плідну та продуктивну працю.

З метою вибору оптимального варіанту підручника з переліку представлених авторів, зокрема це підручники таких авторів: Бондаренко О. О., Ластовецький В.В., Пилипчук О.П., Шестопалов Є. А.; Морзе Н.В., Барна О.В., Вембер В.П.; Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В. перед вчителями виступив керівник методичного об’єднання вчителів інформатики району Каляфіцький С.М. Він підготував змістовний та ґрунтовний аналіз даних підручників, презентував переваги та недоліки кожного з них та представив своє особисте бачення оптимального вибору автора підручника.

В ході засідання, учителі інформатики, брали активну участь у спільному обговорення нових підручників, дискутували, висловлювали своє бачення та думку, аргументували доцільність викладу навчального матеріалу та практичних робіт кожного з авторів підручників та визначали позитивні і негативні ознаки.

Далі учасники семінару мали змогу спільно попрацювати над проблемними питаннями, які виникають у ході проведення уроків інформатики, обговорили зміст виступів, ділилися своїми думками, враженнями, досвідом роботи. По завершенню зустрічі булипідведені підсумки, сплановано роботу методичного об’єднання вчителів інформатикина наступний рік.

IMG 20170405 085650

IMG 20170405 085704