onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Робоча оперативна нарада з учителями 4-х класів

Робоча оперативна нарада з учителями 4-х класів

«Нова українська школа: концептуальні задачі» - такою була визначена тема робочої оперативної наради, що відбулась 29 березня 2017 року на базі НВК:Гайсинська СЗШ – інтернат І-ІІІ ступенів – гімназія. Організатори наради поставили за мету оперативно інформувати педагогів району про важливі питання оновлення роботи початкової ланки освіти, які були презентовані 28.03.2017 року керівникам РМО на обласному семінарі у ВКНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» За матеріалами обласного семінару перед учителями Гайсинщини виступила А.М. Ричкова, вона представила цікаві презентації підготовлені працівниками кабінету початкової освіти ВКНЗ «ВАНО» О.В.Лесіною та Н.А. Гальчевською.

В ході проведення наради з учителями опрацьовано пакет документів щодо проведення ДПА в початковій ланці освіти. Спільно з керівником РМО учителів математики О.В. Костенко учителі здійснили детальний аналіз завдань районної олімпіади з математики серед учнів 4-х класів.

Заставнаxfnmfnm