onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Засідання РМО учителів істоії та правознавства

Засідання РМО учителів істоії та правознавства

28 березня 2017 року на базі районного методичного кабінету відбулося чергове засідання районного методичного об’єднання вчителів історії та правознавства, в ході якого було опрацьовано нормативні документи щодо навчально-методичного забезпечення викладання суспільних дисциплін.

Завідувач РМК В.П.Сич, керівник РМО Лісова Т.Г. інформували педагогів про оновлення навчальних програм для 5-9 класів, особливості роботи з електронним ресурсом навчального контенту репозитарію Інституту модернізації змісту освіти, порядком відбору електронних версій підручників для 9-х класів. Учитель історії НВК:СЗШ І-ІІІ ступенів - ліцей м.Гайсин Живцов І.О. виступив з методичними рекомендаціями щодо планування сучасного уроку, організації самоосвітньої роботи учителя суспільних дисциплін.

Досвідом проведення практичних занять в курсі історії поділились педагоги Л.М.Мишакова (НВК:СЗШ І-ІІІ ступенів інтернат-гімназія), Михайловська О.А.( СЗШ І-ІІІ ст.с.Куна), Світлаковський В.П. ( СЗШ І-ІІІ ст.с.Кіблич) В рамках засідання учителі обговорили наслідки проведення ІІ та ІІІ етапів учнівських олімпіад з історії та правознавства. Творча група вчителів презентувала новостворенний сайт районного методичного об’єднання учителів історії Гайсинського району.

Заставнаukdtktdu