onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Завершилася атестаційна експертиза середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Чечелівка

Завершилася атестаційна експертиза середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Чечелівка

     На виконання Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 року № 67 «Про затвердження Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.02.2015 року за № 173/26618 від 17.06.2013 року, наказів управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської районної державної адміністрації « Про проведення атестаційної експертизи середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Чечелівка» від 05 вересня 2016 року № 129, «Про затвердження графіка проведення атестації дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Гайсинського району на період 2016-2020 р.р.», від 14.04.2016 року № 18 «Про затвердження критеріїв оцінювання діяльності загальноосвітніх навчальних закладів Гайсинського району», плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту на 2016 рік та з метою забезпечення державного контролю за діяльністю навчальних закладів у Гайсинському районі, експертною комісією здійснена атестаційна експертиза середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с. Чечелівка.

     У ході атестаційної експертизи, з метою визначення відповідності навчального закладу державним стандартам відповідного освітнього рівня, дотримання ним вимог цих державних стандартів та забезпечення надання якісної освіти, а також надання організаційно-методичної допомоги СЗШ І-ІІІ ст. с. Чечелівка, експертами була вивчена ділова документація, проведені співбесіди з учасниками навчально-виховного процесу, анкетування і тестування, спостереження.

    Відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії, під час якого були обговорені результати експертизи.Членами комісії було відзначено позитив та досягнення у роботі закладу, вказано на ряд недоліків в організації навчально-виховного процесу в школі.

    Адміністрація навчального закладу із висновками та рекомендаціями щодо підвищення якості надання освітніх послуг, наданих навчальному закладу експертами погоджується.

     Атестаційною комісією прийнято рішення про визнання середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів   с. Чечелівка  атестованою.

IMG 2657

IMG 2655

IMG 2656

IMG 2658

IMG 2659