onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Всеукраїнський семінар школи педагогічної майстерності «Педагогічний стартап» на Гайсинщині

Всеукраїнський семінар школи педагогічної майстерності «Педагогічний стартап» на Гайсинщині

     11-12 жовтня 2016 року на Вінниччині проходив Всеукраїнський семінар у рамках Школи педагогічної майстерності «Педагогічний стартап», організаторами якого були Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти, ВКНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» та управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської районної державної адміністрації. До участі в роботі семінару були залучені методисти закладів післядипломної педагогічної освіти, які відповідають за викладання предмету «Математика», а також за проведення конкурсу «Учитель року». Відкриття семінару та перший день його роботи пройшли у м.Вінниці на базі ВКНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» та ФМГ №17, на другий день робота семінару продовжувалась у м.Гайсин.

       Наш район недарма було обрано місцем проведення заходу. Адже основна мета семінару – поширення досвіду роботи переможців Всеукраїнського конкурсу «Учитель року». І саме освітяни Гайсинщини мають досвід роботи результативних виступів на конкурсах учительської майстерності – щорічно вони отримують перемоги на обласному етапі змагань , а учителі Нестерук А.В. та Сатушкіна А.В. мали перемоги Всеукраїнського рівня. У 2016 році найвищу перемогу конкурсу «Учитель року» - І місце в номінації «Математика» отримала О.В. Костенко, тепер уже Заслужений учитель України – це високе звання і нагороду напередодні професійного свята Дня учителя їй вручив Президент України П.О.Порошенко.

         Ольга Віталіївна Костенко працює в СЗШ І-ІІІ ступенів №4 м.Гайсина, тому саме до цієї школи завітали учасники семінару. В навчальному закладі гостей зустрічали адміністрація, учнівський та педагогічний колектив, з вітальним словом до учасників семінару звернувся голова Гайсинської районної ради Г.І. Боровий. Семінар розпочався із презентаційного виступу начальника управління освіти, фізичної культури та спорту В.М. Шрамко, свою школу презентувала і директор СЗШ №4 м.Гайсина І.В. Сташко. З особливою гордістю і відповідальністю школу преставляли її вихованці, які створили атмосферу справжнього свята. Після презентаційної частини учасники семінару знайомились з досвідом роботи переможця конкурсу О.В. Костенко, вони відвідали відкритий урок з геометрії у 7–а класі за темою «Перпендикулярні прямі» (урок проведений як захоплююча математична подорож в історію українського козацтва), та майстер-клас за темою «Нестандартне використання стандартних речей на уроках математики». По завершенню уроку та майстер - класу учасники семінару обмінялись враженнями від побаченого, обговорили відкриті методичні заходи. З цікавісю учасники семінару заслухали виступ завідувача районного методичного кабінету В.П. Сича про систему методичної роботи з педагогічними кадрами у Гайсинському районі. Програма семінару була дуже щільною та передбачала багато цікавих форм активної роботи – з особливим інтересом учасники семінару працювали у майстер-класах, які для них провели Р.П. Байда – учитель математики СЗШ І-ІІІ ступенів с.Гранів, Г.В. Дем’янюк – учитель математики НВК:Гайсинска СЗШ-інтернат І-ІІІ ступенів-гімназія, О.С. Любонько – учитель математики ЗШ №3 м.Калинівка, О.Г. Ратушняк – учитель математики Гімназії №1 м.Хмельницький, В.А. Сидорук – учитель математики ліцею – інтернату поглибленої підготовки в галузі науки м.Тиврів.

     Після проведення математично-професійного модуля семінару та ознайомлення його учасників із виставкою методичних посібників, яку підготували учителі математики Гайсинського району, відбувся цікавий обмін думками з питань методики викладання математики, головний спеціаліст відділу змісту освіти МОН України Б.В. Кудренко, методист Інституту модернізації змісту освіти Н.В. Белоглазова, завідувач кафедри природничо-математичних наук ВКНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» О.В. Мудрак та методисти обласних закладів післядипломної педагогічної освіти обговорили сучасний стан та перспективи розвитку математичної освіти в Україні.

     Завершальним етапом семінару стали творчі зустрічі його учасників в педагогічних вітальнях освітян Гайсинщини, їх підготували та провели педагоги районного методичного об’єднання учителів української мови та літератури (керівники Н.М. Ткачук та І.В. Польова), районної станції юних техніків (директор Панчук В.Д.), районного Будинку школярів (директор Турчин А.С.), НВК:СЗШ І-ІІІ ст.-ліцей м.Гайсина (директор Скрипник Р.Ф.), СЗШ І-ІІІ ст. с.Чечелівка (директор Н.П. Яроменко), СЗШ І-ІІ ст. с. Косанове (директор Н.Л. Буханенко), СЗШ І-ІІІ ст.с.Носівці (директор Костюк Н.Г), СЗШ І-ІІІ с.Бубнівка (директор Вдовцова Т.А.), СЗШ І-ІІІ ст. с. Кузьминці (директор Волошанюк С.Г), СЗШ І-ІІІ ст. с. Краснопілка (директор Сидорчук К.Я.), НВК:ДНЗ-СЗШ с.Бондурі (директор Гребенюк І.В.), СЗШ І-ІІІ ст. с. Зятківці (директор Іщенко М.І.) та відвідування народного музею Г.Т. Танцюри – українського фольклориста та мистецтвознавця.

   Слова щирої подяки усім учасникам та організаторам семінару висловила Н.І. Салтановська – модератор, завідувач лабораторії методики викладання математики ВКНЗ «Вінницька акдемія неперервної освіти», яка готуючи та проводячи семінар на всіх його етапах вболівала, допомагала, підтримувала освітян Гайсинщини.

DSC04795

Фото:

Фото:

Фото:

Фото:

Фото:

Фото:

Фото:

Фото:

Фото:

Фото:

Фото:

Фото:

Фото:

Фото:

Фото:

Фото:

Фото:

Фото:

Фото:

Фото:

Фото:

Фото:

Фото: