onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Нарада керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Гайсинського району до початку нового 2016-2017 н.р.

Нарада керівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Гайсинського району до початку нового 2016-2017 н.р.

     У відповідності з планом роботи управління освіти, фізичної культури та спорту 19 серпня 2016 р. на базі районного методичного кабінету, за участю голови районної державної адміністрації  Владислава Анатолійовича Уткіна  та голови районної ради Григорія Івановича Борового  відбулася нарада директорів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів Гайсинського району. Тема наради: «Про організований початок 2016 – 2017 навчального року».

      Розпочинаючи нараду начальник управління освіти, фізичної культури та спорту Валентина Миколаївна Шрамко  щиро привітала керівників навчальних закладів з початком нового навчального року, акцетувала увагу на актуальних питаннях реформування та розвитку освіти, які порушувались на Всеукраїнській педагогічній конференції 18.08.2016р. та викладені у презентованій міністром освіти і науки України Л.Гриневич Концепції нової української школи «Нова школа. Простір освітніх можливостей».

  «Освіта Гайсинщини : виклики та реалії сьогодення» - такою була тема виступу очільників району.Виступаючи перед керівниками навчальних закладів Владислав Анатолійович Уткін порушив ряд важливих питань функціонування освітянської галузі району, серед них: дотримання чинного законодавства щодо забезпечення прав дітей та підлітків на отримання якісної освіти, дотримання прав і свобод усіх учасників освітнього процесу, посилення виховної роботи та патріотичного виховання школярів , ролі керівника школи як організатора освітнього процесу. Голова районної державної адміністрації наголосив на необхідності об’єднання зусиль влади, освітян, громадськості в питаннях створення комфортних умов для навчання і виховання дітей, порушив питання придбання шкільних автобусів, підручників, відповів на питання щодо матеріального забезпечення праці педагогів, виплати грошових винагород до їх професійного свята. Голова районної ради Григорій Іванович Боровий наголосив на необхідності посилення роботи щодо участі територіальних громад, керівників шкіл, педагогів в розробці та захисті проектів, грантів, які дозволять залучити додаткові кошти для розвитку освітянської галузі району.

     Керівники району щиро привітали освітян з державними святами: Днем Незалежності та Днем українського прапора, запросили долучитися до масових заходів, які проводитимуться в районі з нагоди свят.

     В ході наради працівниками управління освіти, фізичної культури та спорту (Нестерук А.В., Левандовський Я.В), районного методичного кабінету (Сич В.П., Ревкач В.В., Крук Л.П., Подчос В.М.) та районної організації профспілки працівників освіти (Оріховська В.І.) до керівників шкіл та позашкільних навчальних закладів було доведено низку питань, пов'язаних з організованим початком нового начального року, а саме:

   -  про структуру 2016-2017 н.р. та навчальні плани;

   -  про організацю навчально-виховного процесу для учнів з особливими

     освітніми потребами;

   -  про тематику Першого уроку у 2016-2017 н.р.;

   -   про Концепцію національно-патріотичного виховання дітей та молоді, заходів

     та методичних рекомендацій щодо її реалізації;

   - про навчально-методичне забезпечення освітнього процесу та викладання

     базових дисциплін у 2016-2017 н.р.;

   -  про зміни до навчальних програм початкової ланки освіти;

   - про проведення Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2017»;

   -  про активізацію роботи з сім’ями учасників АТО та вимушено переселених

       осіб;

   -  про підготовку закладів освіти до роботи в осінньо-зимовий період,

       дотримання правил протипожежної безпеки, профілактики отруєнь грибами;

     -   про організацію діяльності психологічної служби району у 2016-2017 н.р.,

         діагностичних засідань районної ПМПК;

     -  про укладення колективних договорів.

   Підводячи підсумки проведеної наради начальник управління освіти, фізичної культури та спорту наголосила на важливості обговорених питань та персональній відповідальності керівників шкіл та позашкільних закладів за їх виконання. У своєму виступі Валентина Миколаївна детально проаналізувала стан підготовки освітніх установ району до початку нового навчального року, дала детальний аналіз зробленого по кожній школі, подякувала керівникам, педагогічним колективам, спонсорам та меценатам за роботу проведену по підготовці до початку нового навчального року.

SAM 7776

IMG 20160819 090532551

SAM 7775

SAM 7779

IMG 20160819 104538750

IMG 20160819 103418504

IMG 20160819 105421024

SAM 7777

SAM 7778