onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Засідання колегії управління освіти, фізичної культури та спорту

Засідання колегії управління освіти, фізичної культури та спорту

На виконання плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту на ІІ квартал 2016 року 14 червня під головуванням начальника управління освіти, фізичної культури та спорту Гайсинської районної державної адміністрації Шрамко В.М. відбулося засідання колегії управління.

У ході засідання були розглянуті та обговорені наступні питання:

1. Про впровадження інновацій в освітньо-виховний процес дошкільних закладів району.
  2. Про стан пожежної безпеки в СЗШ І-ІІІ ст. с. Носівці, СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів та СЗШ І-ІІ с. Мітлинці.
  3. Про стан функціонування психолого-медико-педагогчної консультації в системі освіти Гайсинського району.
  4. Про ведення ділової документації з кадрових питань в СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів, с. Губник, СЗШ І-ІІ ст. с. Мелешків.
  5. Про виконання рішення колегії Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації Про заходи пожежної безпеки та попередження загибелі і травмування дітей під час літнього оздоровлення» від 27.04.2016 року протокол №2.

Колегія заслухала інформацію із зазначених питань методистів районного методичного кабінету Діхтяр М.Д., Подчоса В.М., Крук Л.П., юрисконсульта групи з централізованого господарського забезпечення навчальних закладів районууправління освіти, фізичної культури та спорту Семенець А.В. З питання ведення ділової документації з кадрових питань звітували керівники СЗШ І-ІІІ ст. с. Гранів Ушенко В.І., СЗШ І-ІІІ ст. с. Губник Возняк В.П., СЗШ І-ІІ ст. с. Мелешків Іванченко Ю.І.

Після обговорення питань, винесених на порядок денний, колегією управління освіти, фізичної культури та спорту були прийняті відповідні рішення, надані рекомендації та доручення.

IMG 1976

IMG 1968