onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Навчання керівників шкільних методичних об’єднань

Навчання керівників шкільних методичних об’єднань

Відповідно до плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту 28 квітня 2016 року на базі НВК:Гайсинська СЗШ – інтернат І-ІІІ ступенів - гімназія проведено інструктивно-методичну нараду-тренінг для керівників шкільних методичних об’єднань учителів початкових класів.

Відкрив нараду-тренінг та виступив з  питанням«Системи оцінювання навчальної праці дитини» завідувач районного методичного кабінету В.П. Сич. Керівник районного методичного об’єднання А.М. Ричкова провела тренінгове заняття за темою „Сучасні практики оцінювання навчальних досягнень учнів: підходи , форми, критерії“.

В нарадчій частині керівник РМО Ю.Г. Гвалтюк акцентувала увагу присутніх на питаннях проведення ДПА за курс школи І ступеня, надала методичні рекомендації по складанню завдань ДПА, презентувала напрацювання районної творчої групи. Керівниками шкільних методичних об’єднань були опрацьовані питання навчально-методичного забезпечення викладання предметів початкової ланки освіти, організації роботи вчителів з навчальним контентом репозитарію МОН України.