onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Чемпіонат Вінницької області з бадмінтону серед молоді

Чемпіонат Вінницької області з бадмінтону серед молоді

З 21 по 23 квітня 2016 року відбувся чемпіонат Вінницької області з бадмінтону серед молоді 1997 р.н., юнаків 2002 р.н. та юнаків 2004 р.н. та молодші. Вихованці Гайсинської ДЮСШ, у кількості 10 чоловік, завоювали 10 призових місць.

У віковій категорії 1997 р.н. учасників було 16 юнаків та 15 дівчат, де гайсинчани посіли такі місця: Маренич Богдан – І місце (пара), ІІІ місце (одиночка) та ІV місце (мікс); Лиманюк Катерина - ІV місце (мікс); Щербай Богдан - V місце (пара) та IX (мікс); Полиця Максим – VII (одиночка), V місце (пара) та IX (мікс); Семенюк Анастасія - VІ місце (одиночка), V місце (пара) та IX (мікс).

По 2002 р.н. було більше учасників 28 юнаків та 19 дівчат. У цій віковій категорії наші вихованці зайняли такі місця: Семенюк Анастасія – ІІІ (одиночка), V місце (пара), ІІІ (мікс); Полиця Максим – ІІ місце (одиночка), ІІІ (пара) та ІІІ (мікс); Лиманюк Катерина – X місце (одиночка), V місце (пара) та V(мікс); Руднєва Анна - XІІ місце (одиночка), V місце (пара) та V(мікс); Самохвал Антон – 19 місце (одиночка), ІІІ місце (пара), IX(мікс); Щербай Богдан – 13 місце (одиночка), V місце (пара), IX(мікс).

У категорії 2004 р.н. кількість учасників була така: 27 юнаків та 18 дівчат. Вихованці Гайсинської ДЮСШ посіли такі місця у цій категорії: Семенюк Анастасія – І місце (одиночка), ІІ (пара), 5 місце (мікс); Фінік Діана – 5 місце (одиночка), ІІ (пара), 5 місце (мікс); Лебідь Володимир – 10 місце (одиночка), ІІІ (пара), 5 місце (мікс); Єрмолюк Максим – 19 місце (одиночка), 9 (пара), 9 (мікс).

Загальнокомандне ІІІ місце у Гайсинської ДЮСШ з 9 команд, які брали участь у цих змаганнях. Перед нами тільки команди Вінниця 1 та Вінниця 2. Також приймали участь команди з Оратова, Погребища, Вінниці 3, Вінниці-Спартака, Піщанки.Велика подяка дирекції Гайсинської дитячо-юнацької спортивної школи. Команду підготував КМС тренер-викладач з бадмінтону Скрипник Віктор Іванович.