onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Формування громадянської компетентності молодших дошкільнят

Формування громадянської компетентності молодших дошкільнят

На виконання плану роботи управління освіти, фізичної культури та спорту на ІІ квартал   2016 року на базі дошкільного закладу №5 «Факел» м. Гайсин (завідувач Павленко К.Г., вихователь-методист Швець О.Б.) відбулося районне методичне об’єднання вихователів молодших та середніх груп.

У ході засідання висвітлювалось питання «Виховання громадянина-патріота в педагогіці В. Сухомлинського», яке розкривала вихователь ДНЗ №4 «Зірочка» Шевчук О.М.

Вихователь ДНЗ №2 «Дзвіночок» Пташка В.Л. презентувала організацію роботи у міні-музеях, які створені з метою долучення дитини до світу мистецтва, розширення її національного та культурного світогляду.

Керівник районного методичного об’єднання Смірнова Л.І. провела з учасниками районного заходу ділову гру «Вчимося творити добро», передбачивши інтерактивні методи роботи з колегами, зокрема вирішення педагогічних ситуацій, ігрові вправи, інтелектуальні завдання, гру «Мікрофон».

Колективний перегляд інтегрованого заняття з пріоритетом мовленнєвих завдань «Від казки до казки» з дітьми молодшої групи провела Усенко Л. В., використавши методичні прийоми, які активізували комунікативно-мовленнєву діяльність завдяки проблемним запитанням, іграм за технологією ТРВЗ, схематизації та моделюванню казки.