onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Лілія Михайлівна Гриневич - міністр освіти і науки України

Лілія Михайлівна Гриневич - міністр освіти і науки України

15 квітня віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко представив колективу МОН міністра освіти і науки Лілію Гриневич.

Під час заходу Кириленко наголосив на значенні завдань, які виконує Міністерство освіти і науки та підкреслив важливість збереження і розвитку вектору освітніх реформ, зокрема, входження української системи освіти до європейського освітнього простору.

Лілія Гриневич зазначила, що за попередні два роки Міністерством освіти спільно з Комітетом Верховної Ради з питань науки і освіти було зроблено значну кількість позитивних змін у освітній галузі.

"Триває процес реформи вищої освіти. Міністерством підготовлена велика продуктивна нормативно-правова база. Наразі готується пакет змін до Закону України "Про вищу освіту", важливим питанням також є імплементація проекту закону "Про освіту", - зауважила міністр.

Гриневич подякувала колективу міністерства та Сергію Квіту за плідну працю. Міністр наголосила, що сьогодні серед основних завдань відомства є робота над завершенням навчального року. За її словами, міністерство має виконати свою місію, аби у кожному навчальному закладі були вчасно видані документи про освіту та відбулося зовнішнє незалежне оцінювання.

"Напрямки освітніх реформ, визначені напрацьованими законодавчими актами, залишаються стратегічно вивіреними, і ми єдиною командою продовжимо працювати над їх реалізацією", - підкреслила Лілія Гриневич.

30036