onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Районний конкурс, присвячений творчості В. Шекспіра

Районний конкурс, присвячений творчості В. Шекспіра

На виконання Указу Президента України від 16.11.2015 р. № 641/2015 «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні», з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу учнів, сприяння та популяризації вивченню англійської мови серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів на базі районного Будинку школярів та молоді проведено районний етап конкурсу, присвяченого творчості В. Шекспіра. 17 навчальних закладів району брали участь в конкурсі. Учасники змагалися в двох номінаціях: «Краща театралізована постановка творів В. Шекспіра» і «Читання сонетів В. Шекспіра мовою оригіналу (напам’ять)».

Конкурс пройшов у теплій, дружній атмосфері. Конкурсанти та глядачі з цікавістю спостерігали за виступами, підтримували один одного гучними аплодисментами. Члени журі відзначають високу підготовку школярів, а саме: креативність, артистизм, достатній рівень володіння англійською мовою.

Переможцями в номінації читання сонетів визнано:

Назарову Ліану, 8 клас СЗШ І-ІІІ ст. с. Кіблич

Безелюк Анастасію , 11 клас НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей м. Гайсин

Бережанського Даніїла, 5 клас НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей м. Гайсин

Педанюк Вікторію, 4 клас НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей м. Гайсин

Савранчук Катерину, 5 клас НВК: СЗШ І-ІІІ ст. – ліцей м. Гайсин

Головченко Крістіну, 10 клас   СЗШ І-ІІІ ст. № 2 м. Гайсин

Бесараб Анастасію, 9 клас   НВК: інтернат-гімназія

Кращі театралізовані постановки представили команди НВК: СЗШ І-ІІІ ст. –ліцей м. Гайсин та НВК: СЗШ І-ІІІ ст. –гімназія м. Гайсин.

Картинки по запросу шекспир