onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Чемпіонат району з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях

Чемпіонат району з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях

На виконання плану відділу освіти на І квартал 2016 року 22 березня свій спортивний сезон в районі відкрили туристи. В спортивному залі СЗШ І-ІІІ ст. №3 м. Гайсин пройшов чемпіонат району з техніки пішохідного туризму в закритих приміщеннях. До програми чемпіонату ввійшли змагання на дистанції смуги перешкод в трьох вікових групах серед хлопців і дівчат та туристські конкурси.

На змаганння прибули понад 100 туристів, які представляли команди 12 загальноосвітніх навчальних закладів району та районного Будинку школярів і молоді. Цікавим було відкриття змагань, яке підготували учні СЗШ № 3 (директор – Шеремета І.К.). А після цього закипіли спортивні баталіїї. Юні туристи досить швидко пристосувались до нової системи проведення змагань, яка була введена цього року. Тож перемогли, як завжди, найсильніші. Так, кращими на дистанції смуги перешкод в різних групах стали учні шкіл: № 2 (Гнатенко Богдана), № 4 (Погребняк Анастасія та Плохий Роман), № 5 (Сиваченко Катерина) та НВК: Гайсинської СЗШ-інтернат І-ІІІ ст.-гімназії (Тихонюк Олег, Погорілий Василь та Полозун Денис). Переможцями змагань в конкурсній програмі стали: Костенко Юлія (СЗШ № 4), Погорілий Василь (інтернат-гімназія), Пустовіт Денис (с. Гунча) та Рискальчук Дмитро (районний Будинок школярів та молоді).

Кращими в командному заліку за рішенням журі визнано команди:

-          НВК: Гайсинська СЗШ-інтернат І-ІІІ ст.-гімназія (директор – Мендусь Л.Г., тренер – Охріменко Ю.М.) – І місце

-          СЗШ №4 (директор – Сташко І.В., тренер – Стародуб О.В.) – ІІ місце

-          СЗШ №2 (директор – Сінчук Д.Д., тренер – Міщенко М.Д.) – ІІІ місце

Відзначено гарну підготовку дітей до змагань школи І-ІІ ст. с. Грузьке (директор Бабій Ж.Ю.) та с. Гунча (директор Вітковський В.Л.).

Змагання закінчились, але туристи не прощаються, адже вже 8 квітня вони позмагаються під час змаганнь зі спортивного орієнтування.