onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Районний семінар вчителів музичного мистецтва

Районний семінар вчителів музичного мистецтва

На виконання плану відділу освіти на І квартал 2016 року на базі СЗШ І-ІІІ ст. с. Кисляк проведено районний семінар вчителів музичного мистецтва на тему «Роль, місце і значення уроку музики в розвитку учнів, вихованні музичної культури як необхідної частини їх духовності».

На початку семінару присутніх зустрів та пісенно привітав дитячий колектив школи. Переглядаючи відеоматеріали, учасники семінару ознайомилися із шкільним життям вчительського та учнівського колективу їх традиціями.

Директор закладу Мигидюк О.Д. презентував досягнення та плани коллективу на майбутнє, розповів про співпрацю із громадою села та батьками.

Педагоги відвідали урок вчителя музичного мистецтва Шевчук Олени Афанасіївни у 5 класі на тему «Симфонічна музика». По закінченню уроку був проведений самоаналіз та аналіз уроку. Далі Олена Афанасіївна представила свій досвід роботи, зокрема роботу вокального гуртка. Цікавою у цьому напрямку є співпраця школи та церкви.

Учасники семінару були присутні на позакласному заході «Жіночі долі у творчості Т.Г. Шевченка». Відзначається високий рівень підготовки заходу: художнє читання, костюми, декорації, музичні номери. Всі присутні ще раз мали змогу відчути силу шевченківського слова, послухати поезію, пісні великого Кобзаря.

SDC12192