onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Засідання районної творчої групи учителів математики

Засідання районної творчої групи учителів математики

16 лютого 2016 р.  на базі методичного кабінету відділу освіти, під керівництвом керівника РМО Костенко О.В., відбулося засідання районної творчої групи вчителів математики з теми «Особливості використання історичного та краєзнавчого матеріалу у процесі вивчення математики».

В межах засідання учасники творчої групи обговорили рекомендації ВКНЗ «Вінницька академія неперервної освіти» з питань впровадження історичного краєзнавства на уроках математики, опрацювали новий методичний посібник «Ірраціональні, показникові, логарифмічні рівняння, нерівності, системи», обговорили хід підготовки учнів випускних класів до складання ДПА з математики.

Підсумком роботи творчої групи має стати методичний посібник «Збірник математичних задач історико-краєзнавчої тематики», для його підготовки учасники творчої групи розподілили між собою теми, завдання, над якими будуть працювати. Найближчим часом керівником творчої групи будуть узагальнені та надіслані в школи району напрацьовані членами творчої групи методичні рекомендації з питань підготовки, проведення ДПА з математики та критерії оцінювання навчальних досягнень учнів при складанні ДПА.

заставна0001