onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Районний семінар заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів

На виконання плану відділу освіти райдержадміністрації на IVквартал 2015 року на базі СЗШ І-ІІІ ст. ім. Г.Т. Танцюри с. Зятківці проведено семінар заступників директорів з виховної роботи та педагогів-організаторів з теми «Компетентнісно-зорієнтований підхід у формуванні учнівського ставлення до здорового способу життя».

Відкрила семінар методист районного методичного кабінету Ревкач В.В. Візитівкою учасників семінару привітали учні школи. Цікаву історичну довідку створення та розвитку навчального закладу озвучила директор школи Іщенко М.І. З основного питання виступила заступник директора з виховної роботи Червонюк С.В. Доповідь Світлани Володимирівни супроводжувалася презетнаційними матеріалами. У закладі велика увага приділяється формуванню в дітей навичок здорового способу життя. Прослідковується системний підхід до вирішення питання а саме: раціоанальне харчування, спортивні змагання, туризм, Дні здоров’я, співпраця з медичними закладами, тісна співпраця з батьками. Школа впродовж 3 років працювала над проектом «Я – здорова особистість». Така робота всіх ланок навчально-виховного процесу дає позитивні результати. Зменшилася кількість інфекційних захворювань серед дітей, учні школи займають призові місця в районних спартакіадах, змаганнях. Досвідом роботи з виховання позитивного ставлення учнів до здорового способу життя поділилася медична сестра навчального закладу Клосовська Н.М.

Під час практичної частини семінару присутні відвідали виховні заходи в початкових класах «Свято здоровя» (вч. Мацюк Л.М., Солодка Л.В.), в старших класах ток-шоу «Стосується кожного» (педагог-організатор Затока Л.В.).

Методист Ревкач В.В. підвела підсумки семінару та провела нарадчу частину.

20151208-013

20151208-004