onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Семінар учителів – філологів

Семінар учителів – філологів

02.12.2015 року в НВК: Гайсинській СЗШ-інтернат І-ІІІ ступенів-гімназії відбувся районний семінар учителів-філологів району. З вітальним словом до присутніх звернулася заступник директора з виховної роботи Манільчук Н.А., яка коротко розповіла про життя НВК.

Цікаві уроки провели вчителі української мови та літератури Митченко С.М. (урок української мови в 5 класі «Фонетика. Звуки мови і звуки мовлення. Голосні та приголосні звуки. Приголосні дзвінкі та глухі»), Опанащук Т.М. (урок української літератури в 9 класі «І.П. Котляревський. «Енеїда» - шедевр нової української літератури). Учителі разом із школярами поринули в чарівний світ фонетики, а також мандрували дорогами поеми «Енеїди». Проаналізувавши відвідані уроки, колеги відзначили високий рівень їх підготовки.

Потім учителі-філологи переглянули зворушливий виховний захід «Із болем у серці», який підготувала Гусар Л.Л., український словесник. Це їм, героям АТО, присвячено це дійство. Надзвичайно проникливим був той епізод, коли захисник України, учасник АТО, отримав із дитячих рук планету, пообіцявши мир і спокій на ній.

Підбила підсумки семінару Ткачук Н.М. У нарадчій частині Надія Михайлівна проаналізувала результати XVI Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, результати VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім.           Тараса Шевченка, а також результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури. Особливу увагу було зосереджено на питанні належної підготовки учнів 11-х класів до ЗНО.

Семінар пройшов на високому рівні, учителі-філологи збагатилися досвідом, яким щедро поділилися господарі навчального закладу.