onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Семінар учителів зарубіжної літератури

Семінар учителів зарубіжної літератури

Відкриваючи семінар завідувач районного методичного кабінету В.П. Сич акцентував увагу присутніх на доцільності і необхідності проведення заходів, котрі спонукають обмінюватись педагогічним досвідом з колегами, сприяють розвитку творчих здібностей дітей, формують сучасні підходи до проведення уроку.

Керівник РМО учителів російської мови та зарубіжної літератури Н.Я. Косенко інформувала колег про досвід роботи учителів Кунянського освітнього округу з теми семінару, коротко охарактеризувала методики та системи роботи які використовують учителі СЗШ с. Куна, Степашки, Харпачка, Жерденівка.

В теоретичній частині семінару присутні з цікавістю заслухали презентаційні виступи учителів Ткачук Л.В.(Кунянська СЗШ) за темою: «Розвиток звязного мовлення в сучасній методиці викладання предмету», Химич С.В.(Харпацька СЗШ) за темою: «Сучасний літературний процес.Найпомітніші сучасні літературні явища», Зозулі Л.А. (Жерденівська СЗШ) за темою «Досвід використання дидактичних ігор».

Перед педагогами з ґрунтовним викладом матеріалу напрацьованого досвіду по розвитку творчих здібностей вихованців виступила учителька НВК:Гайсинська СЗШ-інтернат І-ІІІ ступенів-гімназія О.М. Белова, вона також презентувала авторську наукову статтю журналу «Викладання зарубіжної лутератури в школах України» щодо використання тренінгових методик при викладанні предмету.

В практичній частині семінару, працюючи в групах , учителі мали змогу обмінятися творчими планами, думками щодо проведення сучасного уроку.

заставна