onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Засідання колегії відділу освіти Гайсиської райдержадміністрації

Засідання колегії відділу освіти Гайсиської райдержадміністрації

На виконання плану роботи відділу освіти на IV квартал 2015 року 4 листопада під головуванням начальника відділу освіти Гайсинської районної державної адміністрації Шрамко В.М. відбулося засідання колегії відділу освіти.
У ході засідання були розглянуті та обговорені наступні питання:
- про виконання рішення колегії відділу освіти від 29.10.2014 року «Про стан реалізації завдань трудового виховання дітей у ДНЗ №1, №5 м. Гайсин, сіл Степашки, Кунка, Куна, Ярмолинці»;
- про роботу адміністрацій СЗШ І-ІІІ ст. № 5 м. Гайсин, СЗШ І-ІІІ ст. с Карбівка, СЗШ І-ІІІ ст. с. Михайлівка з питань підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників.
З першого питання інформувала методист відділу освіти Діхтяр М.Д., яка висвітлила як позитивні напрацювання колективів ДНЗ, що сприяли підвищенню рівня реалізації завдань трудового виховання дітей, так і окремі недоліки, які необхідно подолати.
Про роботу адміністрацій підпорядкованих ЗНЗ з питань підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників звітували директори СЗШ І-ІІІ ст. № 5 Зиза В.О., СЗШ І-ІІІ ст. с. Карбівка Семенець П.Г., СЗШ І-ІІІ ст. с. Михайлівка Балахтар А.Л. Підсумував сказане та надав узагальнюючу інформацію з даного питання завідувач РМК відділу освіти Сич В.П.
Після обговорення питань, винесених на порядок денний, колегією відділу освіти були прийняті відповідні рішення, надані рекомендації та доручення.