onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Осіння дебатна школа 2015 для школярів Гайсинщини

Осіння дебатна школа 2015 для школярів Гайсинщини

Школярі Гайсинського району приєдналися до проекту «Осіння дебатна школа 2015». Захід організовано у рамках Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене».
   Серед 35 учасників районного етапу віком від 16 років були і учні загальноосвітніх закладів. Учасники школи були ознайомлені з основами та правилами дебатних ігор, розвивали навички ораторського мистецтва, комунікації та взаємодії. Також, юні гайсинчани мали змогу випробувати свої знання на практиці та позмагатись у дебатному турнірі.
     Учасники були нагороджені сертифікатами, а фіналісти запрошені до участі в обласному заході. Найкращим спікером визнано Артема Калиту, учня 10 класу СЗШ № 4 м. Гайсин.