Майстерня - презентація настільних ігор для фахівців психологічної служби
- Деталі
- Категорія: Новини
- Опубліковано: Понеділок, 28 жовтня 2024, 07:58
- Перегляди: 42
Гра-одна із форм навчання, коли в процесі
діти (і дорослі) отримують ті знання
та удосконалюють ті уміння і навички,
які в майбутньому будуть задіяні в житті
(Психологічний словник)
24 жовтня 2024 року у залі КУ «ЦПРПП ГМР» відбулася майстерня-презентація настільних ігор «Ліза та її друзі подорожують світом» та «Рожеві окуляри» для практичних психологів та соціальних педагогів закладів освіти Гайсинської міської ради.
Метою настільних просвітницько-профілактичних ігор є: інформування в ігровій формі дітей та підлітків про питання торгівлі людьми та правил безпечних подорожей, працевлаштування за кордоном, а також вироблення навичок безпечної поведінки в ситуаціях, які потенційно несуть ризик стати жертвою торгівлі людьми.
Спікер майстерні-презентації - Лариса Крук, психологиня КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гайсинської міської ради».
Під час презентації практичні психологи та соціальні педагогинавчалися проходити настільні ігри, опановували методику їх впровадження та ознайомилися з технікою роботи з дітьми 8-12 років щодо формування безпечної поведінки під час подорожі та працевлаштування за кордоном. Обговорили важливі та суперечливі питання, щодо можливих ризиків потрапляння у ситуації торгівлі людьми; отримали інформацію про різні ресурси, що допоможуть попередити цю проблему; надати допомогу потерпілим людям, їх родичам та близьким.
Учасники зустрічі отримали для роботи зі здобувачами освіти інформаційно-просвітницькі ігри «Ліза та її друзі подорожують світом» і «Рожеві окуляри». Подаровані настільні ігри є сучасним методом профілактики та навчання дітей уникати пасток й небезпечних ситуацій. Вони містять цікаві завдання, головоломки та пошук оптимальних шляхів у вирішенні складних ситуацій.
Фахівці психологічної служби Гайсинської територіальної громади щиро вдячні представництву Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні, американському народу через проєкт Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), уряду Японії, ВБО Українському фонду «Благополуччя дітей» та працівникам Навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти Вінницької області.