onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Спартакіадні старти розпочали футболісти

Спартакіадні старти розпочали футболісти

p1ia826t8919shr2o1d238751jr7g8 – 10 жовтня на футбольному полі стадіону «Бета» пройшли перші старти Спартакіади серед учнів/учениць закладів загальної середньої освіти Гайсинської міської ради у 2024-2025 навчальному році – змагання з футболу серед юнаків.

В змаганнях взяло участь 10 команд: міських ЗЗСО №1, 2, 4, 6 та ліцею №7, а також сільських закладів з Куни, Губника, Карбівки, Степашок, Чечелівки.

В напруженій спортивній боротьбі пройшли попередні групові змагання, а особливо фінали, в яких зустрілись найсильніші. За підсумками головного фіналу (за 1 – 3 місця) було виявлено призерів змагань.

Перше місце виборола команда Ліцею №7 м. Гайсин (керівник закладу Мендусь Л.Г., тренер команди Демидась В.В.). Набравши однакову кількість очок і поступившись лише за різницею забитих і пропущених м’ячів другими стали футболісти ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 м. Гайсин (керівник закладу Ткачук Н.М., вчителі фізкультури Бакуменко О.В, та Горбатюк М.П.). третє місце виборола команда ЗЗСО І-ІІІ ст. №6 м. Гайсин (керівник закладу Мигидюк О.Д., вчителі фізкультури Богдан Л.Ф. та Зінченко О.В.). Слід відзначити також команду ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Губник (керівник закладу Возняк В.П., вчителька фізкультури Тарнавська Л.В.), яка зайняла найвище місце серед сільських шкіл – п’яте.

Футбол став першим з п’ятнадцяти видів спорту, які входять до програми Спартакіади. Наступними видами будуть бадмінтон, настільний теніс та шахи, змагання з яких пройдуть у жовтні. Переможці змагань здобудуть право сформувати збірні команди, які будуть захищати спортивну честь Гайсинської громади в Гімназіаді серед учнів/учениць ЗЗСО Вінницької області у 2024-2025 навчальному році.