onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Методичне об’єднання інструкторів з фізичного виховання

Методичне об’єднання інструкторів з фізичного виховання

На виконання плану роботи відділу освіти на ІУ квартал 23 жовтня 2015 року на базі дошкільного навчального закладу «Сонечко» с. Кунка (завідувач Колісніченко О.М.) відбулося засідання районного методичного об’єднання інструкторів з фізичного виховання з проблеми «Фізичний розвиток дошкільників різновікової групи».

На засідання РМО були присутні вихователі різновікових груп: Бойко Л.В. (ДНЗ с. Губник), Андреєва Г.Л. (ДНЗ с. Гранів), Шкарупінська Т.М. (ДНЗ с. Кіблич), Аркавенко Т.П. (ДНЗ с. Лад.Хутори), Костянюк Л.М. (ДНЗ с. Ярмолинці), Шевчук М.М. ( ДНЗ с. Мітлинці), Лебідь Ю.Ю. (ДНЗ с. Зятківці), Галаган Т.М. (ДНЗ с. Жерденівка), Осадчук І.О. (ДНЗ с. Носівці).

Фізінструктори ДНЗ №2 «Дзвіночок» Сушко Н.Г., ДНЗ№7 «Берізка» Керезь Т.В. провели майстер-клас з дітьми різновікової групи, продемонструвавши методику проведення занять з фізичної культури з використанням традиційних та нетрадиційних методів і прийомів.

Для забезпечення належної рухової активності дітей упродовж дня інструктори з фізичного виховання ДНЗ №1 «Пролісок» Плаксієнко О.П. та ДНЗ №4 «Зірочка» Стемковської І. А. навчали вихователів як доцільно спланувати та провести з вихованцями рухливі ігри, ігри-естафети, рухливі ігри з логічним навантаженням, враховуючи особливості різновікової групи.

Керівник РМО Сушко Н.Г. запропонувала всім учасникам зібрання комплекси вправ ранкової гімнастики, розроблені для кожної вікової підгрупи.

На завершення заходу фізкерівники   презентували різноманітне нетрадиційне обладнання для проведення ранкової гімнастики, фізкультурних занять, гімнастики пробудження, рухливих ігор тощо.

IMG 20151023 113501

IMG 20151023 093956