onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Спортивна естафета «Разом до Перемоги!»

Спортивна естафета «Разом до Перемоги!»

p1i95qgqdu1fk0pp2fsln8a1kql1oУже вдруге за ініціативи відділу освіти Гайсинської міської ради до Дня захисників і захисниць України 1 жовтня була проведена спортивна естафета «Разом до Перемоги!». Учасниками заходу стали старшокласники міських шкіл, поліцейські, працівники ДСНС. Захід розпочався на Алеї Слави біля Меморіалу пам’яті загиблим героям. Присутні вшанували пам'ять захисників хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя Меморіалу. Забіг дистанції 3х1000 м проводився у міському парку культури та відпочинку. 7 команд, в кожній з яких на першому етапі біг учень, на другому-правоохоронець, на 3-рятівник виборювали першість. Та не спортивна складова стала головною. У підсумку перемогла єдність, бажання боротися і перемагати. Усі учасники були нагороджені символічними «Коробками добра», які підготували до свята шкільні колективи закладів освіти громади.