onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Вересневі зустрічі освітян

Вересневі зустрічі освітян

p1i7b1bhij1uu31lb21btonub1frp7З 4 вересня 2024 року, в рамках серпневої педагогічної конференції «Освіта рухає світ: Серпнева – 2024», розпочались вересневі зустрічі в педагогічних спільнотах освітян. Впродовж першого навчального тижня в онлайн форматі такі зустрічі проведені для заступників директорів з навчально-методичної роботи, практичних психологів, учителів історії, громадянської освіти, географії, біології. хімії, інтегрованого курсу «Пізнаємо природу».

Під час зустрічей освітяни обговорили аналітичні матеріали пленарного засідання серпневої педагогічної конференції, визначили пріоритетні завдання на наступний 2024-2025 навчальний рік, ознайомилися з новинами сучасних методик викладання предметів, окреслили особливості викладаня навчальних предметів у 5-7 класах відповідно до вимог Державного стандарту базової середньої освіти. Звернули увагу на досягненнях, викликах та перспективах впровадження Концепції НУШ у 5-7 класах. Опрацювали наказ Міністерства освіти і науки про внесення змін до методичних рекомендацій щодо оцінювання здобувачів освіти в 5-9 класах нової української школи. Внесли пропозиції щодо подолання освітніх втрат. Знайомилися з методичними рекомендаціями відготовленими науковцями та методистами КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти», ділилися напрацьованим досвідом роботи.