onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Нарада завідувачів ДНЗ

Нарада завідувачів ДНЗ

Відповідно до плану роботи відділу освіти 21 жовтня 2015р. на базі районного методичного кабінету відбулася чергова нарада керівників дошкільних навчальних закладів.

Під час засідання розглядались важливі питання функціонування дошкільних закладів району. Начальник відділу освіти Шрамко В.М. зосередила увагу присутніх на проблемах раціонального використання теплоресурсів, необхідності удосконалення просвітницької роботи з батьками щодо здійснення навчально-виховної діяльності та харчування вихованців у закладах, важливості толерантних комунікаційних зв'язків між усіма учасниками освітньо-виховного процесу.

У ході наради керівників висвітлювались проблеми ефективного проведення адміністративних, виробничих нарад, зміст яких має відповідати вимогам часу та потребам закладу, організації діяльності психологічної служби, забезпечення належного протипожежного захисту в осінньо-зимовий період у ДНЗ.

Перед учасниками наради виступили методисти районного методичного кабінетуДіхтяр М.Д., Крук Л.П., начальник господарської групи відділу освіти Ульянчик О.Д., старший інспектор ВОВСЗС та ЦЗ Саєнко О.В., завідувач ДНЗ с. Краснопілка Маримуха В.В.

IMG 20151021 091726

IMG 20151021 091747