onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — У ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 м. Гайсин призначено директора

У ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 м. Гайсин призначено директора

p1i57lc1pmlfnu6to5m1d8s1dg57 У закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №2 м. Гайсин Гайсинської міської ради змінився директор. Відповідно до розпорядження голови Гайсинської міської ради №55 від 12.08.2024 року «Про призначення у період воєнного стану директором закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. №2 м.Гайсин Гайсинської міської ради Гончарука Віталія Івановича» новим керівником призначено Гончарука Віталія Івановича.
        Віталій Іванович здобув вищу освіту у Вінницькому державному педагогічному інституті за спеціальністю «Історія». До призначення на посаду працював учителем історії та правознавства у ЗЗСО І - ІІІ ст. с. Носівці Кунківської територіальної громади.