onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Виїзна нарада керівників закладів освіти

Виїзна нарада керівників закладів освіти

p1i19nkff0nbqag914q1ljn1qsin21 червня 2024 року відділом освіти Гайсинської міської ради проведено тематичну нараду керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти «Про роботу керівників шкіл та позашкільних установ у 2023-2024 н.р. по оновленню змісту управління закладом освіти в умовах реалізації Концепції НУШ». Нараду проведено у режимі виїзного засідання в Губницький старостинський округ, в її роботі взяли участь працівники відділу освіти , директории 23 ЗЗСО, 2 позашкільних установ, КУ «ІРЦ» ГМР та КУ «ЦПРПП ГМР».

На нараді йшлося про управлінську діяльність керівників щодо активнішого освоєння та використання закладами освіти онлайн-платформ для ефективного навчання учнів, організацію роботи за Національним проєктом «Наздоженемо: курс про подолання освітніх втрат», верифікацію даних в оновленій версії ПАК «АІКОМ», організацію щорічного звітування директорів шкіл, Порядок обліку дітей шкільного, дошкільного віку та учнів у громаді та закладах освіти. У ході наради акцентувалася увага на необхідності дотримання процедурних питань майбутньої оптимізації мережі ЗЗСО, порядку та умов надання освітньої субвенції з державного бюджету, нагородження випускників Золотими та Срібними медалями. Учасники наради підвели підсумки оздоровчої кампанії літа 2024 року, обговорили питання організації підвищення кваліфікації педагогів, проведення щорічного медичного огляду педагогічних працівників, попередження виробничого травматизму під час проведення ремонтних робіт, дитячого травматизму під час літніх канікул, посилення протипожежного захисту приміщень освітніх установ влітку 2024 року.

Розглядалися і ряд інших виробничих питань, пов’язаних із підготовкою до завершення навчального року, організації освітнього процесу, перспектив та новацій нового навчального року.

Блок практичної частини наради був присвячений ознайомленню з роботою ЗЗСО с.Губник по організації дозвілля дітей, їх відпочинку, діяльністю шкільного лісництва. Учасники наради заслухали інформативні виступи директора ЗЗСО Валентини Возняк, заступника з навчально-виховної роботи Катерини Строганової, відомого губницького мецената Володимира Печенізького, мали нагоду відвідати цікаві об’єкти природно-заповідного фонду, лісового господарства, історичні місця села Губника – справжньої перлини Подільського краю.