onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — День вшанування пам’яті дітей

День вшанування пам’яті дітей

p1hvm8aqqibht1i9b123115ond3q64 червня, світ відзначає Міжнародний день безневинних дітей – жертв агресії. Ця дата – один зі способів звернути увагу світової спільноти на проблему агресії та насильства, з якими стикаються діти.

В Україні ж 4 червня – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

У закладах освіти Гайсинської громади проведено акцію «Голоси дітей», присвячену пам’яті маленьких українців, чиє життя забрала війна. Діти виготовляли і в’язали на деревах дзвіночки, які символізують голоси вбитих маленьких українців, вшановували їх пам’ять хвилиною мовчання. Також були проведені тематичні заходи: бесіди, перегляди відеороликів, презентації тематичних композицій.