onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Пришкільні табори - 2024

Пришкільні табори - 2024

КарбівкаЗ 03 червня 2024 року майже у всіх закладах нашої громади розпочинається період літніх канікул. На базі двох закладів освіти (ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Карбівка та ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Чечелівка) працюють пришкільні табори з денним перебуванням дітей, в яких оздоровлюється та відпочиває 90 дітей.

Основне завдання пришкільних таборів – забезпечити змістовне дозвілля та повноцінний відпочинок дітей та молоді. Тому при підготовці до їх повноцінної роботи враховуються уподобання школярів, можливості для розвитку творчого потенціалу, задоволення їх особистісних інтересів у процесі ігор та розваг. Внаслідок цього кожен табір обирає напрямок роботи. Педагогами сплановано проведення інтелектуальних ігор, вікторин, квестів, турнірів, змагань, конкурсів та екскурсій, тому бажаємо усім гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей та захоплюючих мандрівок!

К1

К2