onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Випускники-2024 – майбутні творці України-незламної і зеленої!

Випускники-2024 – майбутні творці України-незламної і зеленої!

p1hrr0acrc14u21pqq8cq1np4j4l1eНапередодні Дня довкілля, за ініціативи відділу освіти Гайсинської міської ради, випускники міських шкіл Гайсинської громади долучилися до Загальнонаціональної акції єднання та віри «Випускник-2024 року для майбутніх поколінь».

Учасники акції: випускники 2024 року разом з начальником відділу освіти Валентиною Шрамко, зі своїми педагогами- наставниками  висаджували дерева, які через роки будуть нагадувати майбутнім поколінням, якою сильною була віра в нашу Державу. Нова висаджена алея-це своєрідний символ незламної віри та єдності поколінь.

Кожне нове дерево не тільки рятує світ, а й наближає Україну до Перемоги!