onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня

Підсумкове засідання атестаційної комісії ІІ рівня

p1hqumgd1d1g021c6kdpn1p3m1001405 квітня 2024 року, під головуванням начальника відділу освіти Гайсинської міської ради Валентини Шрамко, відбулося заключне засідання атестаційної комісії ІІ рівня з атестації керівних кадрів та педагогічних працівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти, комунальних установ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників та «Інклюзивно-ресурсний центр».

На засіданні комісії підведено підсумки атестації керівних кадрів та педагогічних працівників освітянських установ Гайсинської міської ради у яких не були створені атестаційні комісії І рівня.

Відкриваючи засідання, голова комісії Валентина Шрамко звернула увагу присутніх на необхідність глибокої, всебічної та об’єктивної оцінки праці педагогів, які атестувалися упродовж 2023-2024 навчального року. Атестаційна комісія, заслухала звіт секретаря комісії Віталія Сича про підсумки атестаційного процесу та роботу АК ІІ рівня упродовж навчального року, та прийняла ухвали стосовно 30 педагогів, які підлягали атестації.

За результатами підсумкового засідання комісії всі педагоги були успішно атестовані, з них: на відповідність займаній посаді - 12; присвоєно кваліфікаційну категорію "спеціаліст другої категорії" - 7; "спеціаліст першої  категорії" - 2; "спеціаліст вищої категорії" - 3. Підтверджено кваліфікаційну категорію "спеціаліст другої категорії" - 2; "спеціаліст першої категорії" - 2; "спеціаліст вищої категорії" - 4. Підтверджено раніше встановлені тарифні розряди - 2, встановлено вищі тарифні розряди - 2.  Підтверджено педагогічні звання: «Старший учитель» - 1, «Старший вихователь - 1»; «Вихователь-методист" - 1.

Вітаємо з успішною атестацією педагогічних працівників закладів освіти територіальної громади та бажаємо успіху, цілеспрямованості, творчого запалу, ще більшого креативу у подальшій роботі, вдячних учнів, а найголовніше - всім нам ПЕРЕМОГИ та мирного українського неба! Перемога завжди там, де є рух вперед. Тож, не припиняйте зростати професійно та особистісно! Все буде Україна!