onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Фітбол у дитсадку

Фітбол у дитсадку

p1hqcqa8hb2isdtumq1v5s15iu5Здоров’язбереження кожної дитини – один із пріоритетних напрямів діяльності у закладах дошкільної освіти. Дбаючи про здоров’я вихованців, вихователі використовують ті методики та технології, які допомагають зберегти і зміцнити дитячий організм, які корегують енергетичний баланс та додають радісних емоцій малечі.

Заняття фітбол-гімнастикою у дитячому садку є унікальним оздоровчим «тренажером», адже виконання вправ із основним компонентом комплексно впливають на дитину, завдяки формі, колірній гаммі, розміру та особливій пружності м’яча.

У період з 25 по 29 березня 2024 року у закладах дошкільної освіти Гайсинської громади проходив Тиждень фітболу, під час якого з дітьми проводились заняття, розваги, гімнастика, оздоровчі хвилинки з використанням найрізноманітніших фітболів. Рухова активність, позитивні емоції, спортивний характер, музичний супровід були основними супутниками дітвори у ЗДО с. Чечелівка (вихователь Подуфалова Н.А), с. Зятківці (вихователь Губар Н.В.), с. Кіблич (вихователь Білоус О.Г.), с. Губник (вихователь Русіна І.Л.), с. Карбівка (вихователь Диченко Н.С.), с.Куна (вихователь Підвашецька В.О), Лад. Хутори (вихователь Грабовенко Г.П), с. Кущинці (вихователь Корнійчук Н.В.), с. Мелешків (вихователь Ільчук В.В.), с. Харпачка (вихователь Белендюк І.В.), ЗДО №4 м. Гайсин (інструктор з фізкультури Ягорлицька Т.В.), ЗДО №5 м. Гайсин (інструктор з фізкультури Корнейчик О.В), ЗДО №7 м. Гайсин (інструктор з фізкультури Куза К.О.).