onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — «Зустріч поколінь»

«Зустріч поколінь»

Обласний форум учасників юннатівського руху «Зустріч поколінь» відбувся на базі кіноконцертного залу «Плеяда» Вінницької обласної філармонії. Він був присвячений 90-річчю започаткування юннатівського руху в Україні і водночас Дню позашкілля.

Окрасою форуму стала виставка досягнень молоді на шкільних навчально-дослідних ділянках. Результати своєї роботи протягом року журі презентували шкільні лісництва і учнівські трудові аграрні об’єднання шкіл Вінниччини. Гайсинський район на виставці представляла учнівська виробнича бригада СЗШ с.Краснопілка (керівник Сидорчук Катерина Яківна) - володар Гран-прі Всеукраїнського конкуру УВБ, який нещодавно проходив у м.Одесі.

Друга частина форуму була урочистою. На неї були запрошені представники обласної влади, місцевих управлінь і організацій природоохоронного напрямку. Гостей привітали заступник директора Департаменту освіти і науки ОДА Андрій Лисак і директор обласної станції юннатів Ольга Драгомирецька.  У святковій програмі форуму із творчим звітом виступили юннати Краснопільської СЗШ. За вагомий внесок в природоохоронну, експериментально-дослідницьку діяльність краснопілчани нагороджені Почесними грамотами Національного-еколого-натуралістичного центру, Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації.