onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Станіслав Менюк «Наче спалах зорі на світанку»

Станіслав Менюк «Наче спалах зорі на світанку»

imлорпавіяваепнгшщдagesЩороку, 09 лютого, у день народження Станіслава Менюка, у ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1 м. Гайсин проводяться урочисті заході Пам’яті ГЕРОЯ-ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ, випускника освітнього закладу, який понад усе любив Батьківщину й не пошкодував заради неї свого життя. У цей день в школі відбулася лінійка Пам’яті, де лунали слова шани та вдячності за героїзм Станіслава та іншим воїнам-захисникам, які і надалі боронять нашу країну від російського агресора. Хвилиною мовчання вшанували воїнів, які загинули та поклали квіти до шкільного меморіального стенду Станіслава Менюка. У класних колективах відбулися тематичні години-реквієми, учні 9-Б та 10-Б закарбували цей день у пам’яті власними тематичними відео. ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ! СЛАВА ГЕРОЯМ!

Тематичне відео 1

Тематичне відео 2