onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Створення психологічного комфортного середовища, яке забезпечує конструктивну взаємодію між усіма учасниками освітнього процесу та взаємну довіру

04.01Зібратися разом – це початок.

Залишатися разом – це прогрес

Працювати разом – це успіх.

Генрі Форда

4 січня 2024 року на базі ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Г.Т. Танцюри с. Зятківці (директор Марія Іщенко) на запит адміністрації закладу відбувся психологічний тренінг для педагогів з теми: «Створення психологічного комфортного середовища, яке забезпечує конструктивну взаємодію між усіма учасниками освітнього процесу та взаємну довіру».

Дана форма роботи була проведена психологинею КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гайсинської міської ради» Ларисою Крук. Зустріч була направлена на досягнення успіху в командній роботі, в якій взяли участь 15 педагогів закладу та шкільні адміністратори.

Під час тренінгу команди активно виконали вправи «Кодекс дружби», «Мої очікування», «Знайомство», професійно з`ясували складові компетентності педагога освітнього закладу. Виробленню стресостійкості сприяла вправа «Підтримка». Учасники тренінгу вчились слухати і чути партнера по спілкуванню, точно виконувати вказівки іншого під час вирішення спільного завдання - малювання фігури. Педагоги розвивали навики працювати у команді, виявляли лідерські якості при «будівництві вежі».

За відгуками учасників, зустріч пройшла змістовно, цікаво, ресурсно та продуктивно!