onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Проведено змагання з баскетболу 3х3

Проведено змагання з баскетболу 3х3

p1hi5s38v01ji182514f11lgg1o4d415, 18 та 20 грудня в спортивних залах ЗЗСО І-ІІІ ст. м. Гайсин №3 та №6 було проведено змагання з баскетболу 3х3 в залік Спартакіади серед учнів/учениць ЗЗСО Гайсинської міської ради у 2023-2024 навчальному році.

На старт вийшло вісім команд дівчат та дванадцять команд юнаків старшого віку (8 – 12 класи).

У змаганнях дівчат, після групових турнірів та стикових ігор до числа призерів ввійшли:

І місце – ліцей №7 м. Гайсин (керівник закладу – Мендусь Л.Г., тренер команди – Демидась В.В.);

ІІ місце – ЗЗСО І-ІІІ ст. №6 м. Гайсин (керівник закладу – Мигидюк О.Д., вчителі фізкультури – Богдан Л.Ф. та Зінченко О.В.);

ІІІ місце – ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Чечелівка (керівник закладу – Яроменко Н.П., вчитель фізкультури – Підрушняк Я.А.).

Чечелівчани відзначились і в змаганнях юнаків. Вони виставили дві команди і обидві потрапили до числа призерів, виборовши перше та третє місця. Друге місце в юнаків зайняла команда ЗЗСО І-ІІІ ст. №5 м. Гайсин (керівник закладу – Зиза В.О., учитель фізкультури – Міщенко М.Д.).

На базі переможців змагань – команд ліцею №7 та Чечелівки будуть сформовані збірні команди громади, які на початку наступного року візьмуть участь у ІІ (районному) етапі Гімназіади серед учнів/учениць ЗЗСО Вінницької області, які будуть проведені в селищі Тростянець.