onexoxblackplanjoker123 Відділ освіти Гайсинської міської ради — Чарівне свято Святого Миколая

Чарівне свято Святого Миколая

p1hh25so69i28mc74g7hdf1hqg6Найулюбленіше свято, якого чекає вся дітвора – день Святого Миколая. Це свято завжди було днем радості і чудес, тож діти радо зустрічали Миколая, який завітав до них із подаруночками. Солодкі дарунки від Гайсинської міської ради отримали учні 1-4 класів шкіл Гайсинської громади.

День Святого Миколая – особливе, світле, хвилююче свято, адже окрім подарунків він приносить у кожну оселю радість і надію. У цей день у закладах освіти для школярів були організовані зимові розваги, майстер-класи по виготовленню новорічних іграшок, новорічні вистави та вітання.

Напередодні свята школярі стали учасниками благодійної акції «Таємний Миколай». Зібрані новорічні посилочки були передані захисникам, що боронять рубежі нашої країни.